Kontakt

MTÜ Robootika
Juriidiline aadress: Nooruse 1, Tartu 50411
Kontor: TÜ Delta keskus, Narva mnt 18, Tartu, ruum 2023
Reg: nr. 80220046
Ramon Rantsus
E-mail: ramon@robootika.ee
Telefon: +372 504 7917
Tegevused: FIRST LEGO League programmide koordinaator, robootika tutvustused haridusasutustes,
töötubade korraldamine, õpetajakoolitused, materjalide väljatöötamine
Maria Lutsar
E-mail: maria@robootika.ee
Telefon: +372 56 66 3693
Tegevused: Robootika projektide koordineerimine,
FIRST LEGO League programmide koordinaator Eestis
Karmen Freienthal
E-mail: karmen@robootika.ee
Telefon: +372 56956867
Tegevused: Vabatahtlike koordineerimine, materjalide tõlkimine ja väljatöötamine, töötubade läbiviimine
Harry Treier
E-mail: harry@robootika.ee
Tegevused: Produktsioon, multimeedia, helindus
Sven Hendrikson
E-mail: s.hendrikson@gmail.com
Tegevused: FLL Infosüsteemi Sportsforthemind vanemarendaja
Anne Villems
E-mail: anne.villems@ut.ee
Tegevused: FIRST LEGO League veteranhindaja, e-koolitus materjalide nõustaja
Martin Maidla
Tegevused: FLL Challenge punktimees, tugi
Simmo Saan
Tegevused: IT-lahendused