Kontakt

MTÜ Robootika
Juriidiline aadress ja kontor: Nooruse 1, Tartu 50411 – 533
Reg: nr. 80220046
Ramon Rantsus
E-mail: ramon@robootika.ee
Telefon: +372 504 7917
Tegevused: Robootika tutvustused haridusasutustes, töötubade korraldamine, õpetajakoolitused, materjalide väljatöötamine
FIRST LEGO League programmijuht
FIRST LEGO League Jr. programmijuht
12038699_938512116186927_6832025681288375141_o Heilo Altin
E-mail: heilo@robootika.ee
Telefon: +372 518 7617
Tegevused: projektijuhtimine, koolitused, korraldustöö, materjalide väljatöötamine, sponsorlus
LEGO® Education Academy Certified Trainer
viorica Viorica Bordei
E-mail: vbordei@gmail.com
Telefon: +372 5197 4484
Tegevused: PR, sotsiaalmeedia projektijuht
DSC_7327 Mariana Raudsepp
E-mail: mariana@robootika.ee
Telefon: +372 5627 2544
Tegevused: Projektijuhi assistent, vabatahtlike koordinaator, paberimajandus
  Henry Maalinn
E-mail: henry@robootika.ee
Tegevused: FIRST LEGO League vabatahtlike koordinaator
Sven Hendrikson
E-mail: s.hendrikson@gmail.com
Tegevused: FIRST LEGO League hindajate nõustaja; Sportsforthemind vanemarendaja
Anne Villems
E-mail: anne.villems@ut.ee
Tegevused: FIRST LEGO League veteranhindaja, e-koolitus materjalide nõustaja
Gromet Spaal
E-mail: gromet.spaal@gmail.com
Tegevused: Koolitused, töötoad, võistlused, materjalid
Simmo Saan
E-mail: simmo.saan@gmail.com
Tegevused: Materjalid, IT-lahendused
Martin Maidla
E-mail: martin.maidla@gmail.com
Tegevused: Töötubade läbiviimine, võistluste korraldamine
Lauri Vilibert
E-mail: lauri.vilibert@gmail.com
Tegevused: FLL korraldus, õhtujuhtimine, õpetajanägemus robootikast