2018/2019 Orbiidile

Lõuna-Eesti eelvoor

19. jaanuar 2019, Tartu Tamme Gümnaasium

Meeskondade ajakava Tartu 19.01.2019

Ajakava:

9:00 – 9:40 Saabumine

9:40 – 10:00 Juhendajate koosolek

10:00 – 10:30 Avatseremoonia

10:30 – … Roboti disaini hindamine, Projekti ja Põhiväärtuste hindamine, Harjutamine

12:00 – 14:00 Lõuna (jooksvalt ajavahemike alusel)

13:00 – 16:00 Robotimängud

16:00 – 17:00 Medali- ja auhinnatseremoonia (orienteeruv algusaeg)


Põhja-Eesti eelvoor I & II

26. jaanuar 2019, Laagri kool

27. jaanuar 2019, Laagri kool

Meeskondade ajakava 26_01

Meeskonna_ajakava_27_01

Ajakava_Meeskonnad_EXCEL_27_01

Algus Lõpp
Saabumine 8:30 9:30
Juhendajate koosolek 9:20 9:30
Rongkäik ja avamistseremoonia 9:30 9:50
Roboti disain 10:00 12:00
Harjutamine 10:00 16:00
Roboti mängu I voor 12:15 13:15
Roboti mängu II voor 13:20 14:20
Roboti mängu III voor 14:30 15:30
Lõuna 12:00 14:00
Projekt ja Põhiväärtused 10:00 12:00
Projekt ja Põhiväärtused 13:00 15:00
Parimate projektide esitlus 15:30 16:00
Medalite ja diplomite üleandmine 16:00 16:30
Auhindade kättejagamine ja tordi söömine 16:30 17:15

Parksepa eelvoor

02.02 Parksepa keskkool

Meeskondade ajakava Parksepa

Algus Lõpp
Saabumine 9:00 9:40
Juhendajate koosolek 9:40 10:00
Rongkäik ja avamistseremoonia 10:00 10:30
Roboti disain 10:30 12:10
Harjutamine 10:30 16:00
Roboti mängu I voor 12:10 13:30
Roboti mängu II voor 13:30 14:50
Roboti mängu III voor 14:50 16:10
Lõuna 12:00 14:00
Projekt ja Põhiväärtused 10:30 12:30
Projekt ja Põhiväärtused 13:30 15:30
Parimate projektide esitlus 16:10 16:30
Medalite ja diplomite üleandmine 16:30 16:50
Auhindade kättejagamine 16:50 17:20

Kuressaare eelvoor

02.02 Kuressaare Gümnaasium

Meeskonnad ajakava Kuressaare

Algus Lõpp
Saabumine 11:15 11:45
Juhendajate koosolek 11:45 12:00
Rongkäik ja avamistseremoonia 12:00 12:20
Roboti disain 12:30 14:00
Harjutamine 10:30 16:00
Roboti mängu I voor 14:00 15:00
Roboti mängu II voor 15:00 16:00
Roboti mängu III voor 16:00 17:00
Lõuna 12:00 14:00
Projekt ja Põhiväärtused 12:30 14:00
Projekt ja Põhiväärtused 14:30 16:00
Parimate projektide esitlus 17:00 17:20
Medalite ja diplomite üleandmine 17:20 17:40
Auhindade kättejagamine 17:40 18:00

Pandivere eelvoor

02.02 Rakke kool

7:30 uksed avatud
9:30 Juhendajate nõupidamine
10:00 Avamine
10.30-14.00 PR & PV hindamine
10.30-12.00 RD hindamine
12.00-13.30 Lõuna
12.30-15.30 Robotimäng
15.30-16.00 Asjade pakkimine
16.00-17.00 Lõpetamine
17:00 asjade pakkimine

 


Juhendajate koolitustel osales üle 100 juhendaja! Kel veel plats tellimata, siis saab seda teha ülevalt menüüst SPORTSFORTHEMIND lingi alt.

Ettekanded:

FIRST® LEGO® League juhendajate koolitus 2018

Orbiidile projekt

Orbiidile! hooaja info

Tähtsam info:

Platsi hind 130 EUR koos km-iga + transport.

Teise meeskonna registreerimistasu – 45 EUR

Kolmanda meeskonna registreerimistasu – 35 EUR

Neljandast – tasuta.

Eelvoorud

19.01.2019  – Tartu

26.01.2019 & 27.01.2019 – Tallinn

Eelvoorud 2. veebruar Rakke Kool, Kuressaare Gümnaasium, Võrumaa

Finaal – eelvoorude meeskondade arvust vähemalt 25 %

09.03-10.03 2019 – Tartu


 

FIRST LEGO League juhendajate koolitusele registreerimine läheb sellel kolmapäeva (26.09) õhtul lukku.

Kellel veel järgmine nädalavahetus (29.09; 30.09) planeerimata on ning huvi saada uue hooaja alguses kaasjuhendajatega kokku, siis andke ennast üles siin: http://eformular.com/robootika/fll.html

Koolitusel räägime lisaks hooaja teemaga seonduvale:

Kuhu FIRST LEGO League maailmas ning Eestis tüürib?
Mis on FIRST Global, kellele see on ja kuidas kandideerida?
Jagame soovijatele võistlusväljakuid ja postreid.
Sessioon kogenud juhendajate väljakutsed ja lahendused.
Globaalne Innovatsiooni auhind ning kandideerimine.