RePLAY hooaja eelvoorud on läbi ja tulemused teada!

RePLAY hooaeg on olnud väga emotsionaalne, põnev, kohati segane ja veniv. Sellest hoolimata on meil ääretult hea meel VÄLJA KUULUTADA, et selleks hooajaks on eelvoorud tehtud ning tulemused teada!

Sel aastal oli  kogu hooaeg seotud UUE ameeriklaste loodud platvormiga nimega REMOTE EVENT HUB, kus toimusid nii videote laadimised, hindamissessioonid, punktide andmine ning otsuste tegemine.

Juhendajatel tuli olla oma meeskonnale toeks ning motiveerida neid tegema videoid nii oma innovatsiooniprojektidest, roboti disainist, põhiväärtustest kui ka robotimängudest.

Mai kuu jooksul tuli esitada ära KÕIK videod ning siis algas hindamise aeg. Meeskonnad olid tublid ja tegid head, konkreetsed ning lihtsad videod, mida oli uues süsteemis üsna mugav hinnata.

Hindamispaneelid tulid kokku 22. mai ning korraldatud olid sessioonid KÕIGI meeskondadega, et 15 minuti jooksul küsida lisaküsimusi ning saada kiire ülevaade, kuidas on meeskondadel läinud.

Oli väga häid esinemisi ning kokkusaamisi, kuid oli ka meeskondi, kes olid ära unustanud, mida FIRST LEGO League PÕHIVÄÄRTUSED siiski tähendavad. Seega, tuletame teile veel meelde: kõik osad on olulised! Ärge unustage olla üksteisele toeks, üksteist austada ja hinnata ning teineteisega arvestada. Mis peamine – TEIL PEAB OLEMA LÕBUS!

RePLAY hooaja eelvoorude meistriteks tulid meeskonnad nimega: VIIRUS, NUTISPORTLASED, VÕRU ROBOOTIKUD ja PIROO. Palju õnne teile!

Jagasime välja ka mitmeid teisi karikaid, mille tulemused leiate juba meie eelvoorude tulemuste lehelt.  Õnnesoovid ka teile!

Eelvoorude tulemuste lehel ON VÄLJA TOODUD KA KÕIK FINAALI EDASIPÄÄSEJAD!

Järgmised tegevused:

6. juuni – TULEB ÄRA SAATA (laadida Remote Event Hub keskkonda) KÕIK videod: projekt, disain, põhiväärtused ja kolm robotimängu videot. Need võivad olla samad, kuid kui jõuate ja on midagi, mida parandada, siis uued videod.

12. juuni kell 10:00 – TOIMUVAD 15 minuti jooksul hindamissessioonid iga meeskonnaga  (täpsema ajakava saadame juhendajatele peagi)

HILJEMALT 13. juuni on meil tulemused selged ja

AUHINNATSEREMOONIA toimub 14. JUUNI KELL 16:30 (Kus? … see selgub)

 

Seniks olge tublid ja terved ning kohtumiseni juba peagi!