MASTERPIECE finaali info juhendajatele

30 ja 31 märts 2024 toimus Lõuna-Eesti ilusaimate metsade vahel FIRST LEGO League Challenge MASTERPIECE hooaja Eesti finaalvõistlus. Seekordset finaali võõrustas mõnus ja hubane Elva linn oma ägeda spordihoonega.

Finaalis osales 32 meeskonda Eestist, kes lunastasid finaalikoha veebruaris toimunud eelvoorudes ning lisaks osales ka 2 meeskonda Lätist.

Kahe meeleoluka päeva jooksul sai Elvas näha parimad Eesti legorobootikuid ning uhkeimaid FIRST LEGO League roboteid. Kokku osales ~200 osalejat ning enam kui 35 vabatahtlikku.

Eesti meistritiitli sai väga tugevas konkurentsis endale RoboKaru robootikakooli Kiili Gümnaasiumis igapäevaselt toimetav meeskond Aga miks?. Eesti meister lunastas sellega pileti mai keskel toimuvale FIRST LEGO League Challenge Open European Championship turniirile, mis toimub Norras, Bodo linnas.

Eesti meistri reisi Norras toimuvale turniirile toetab Euronics Eesti (Antista AS).

Karikate saajad:

MEISTER: Aga miks? (RoboKaru robootikakool, Kiili)

MEISTER II: Heroes of Tomorrow (Tallinna Õismäe Vene Lütseum, DigiroboLab)

Robotimäng: ÖÖKULLID (Tallinna Kristiine Gümnaasium)

Robotimäng II: Heroes of Tomorrow (Tallinna Õismäe Vene Lütseum, DigiroboLab)

Innovatsiooniprojekt: Mõtleme veel (Mustamäe Riigigümnaasium)

Innovatsiooniprojekt II: LegoMind (Tartu Veeriku Kool)

Roboti disain: PROd Robootikud (Rapla Kesklinna Kool)

Roboti disain II: TähtedeRobot (Tartu Veeriku Kool)

Põhiväärtused: Laagri JR: Unicorns (Laagri Huvialakool)

Põhiväärtused II: Robomanõ (Tallinna Õismäe Vene Lütseum)

TÜ teaduskooli eritunnustus: Spilsboti (Läti)

Hindajate eritunnustus: Laagri Leivapätsikesed (Laagri Huvialakool)

Kohtunike eritunnustus: Nublikud (Kadrina Keskkool)

 

Eesti finaali jäädvustas üles meie supertubli fotograaf Viorica Bordei.

Esimese päeva pildid

Teise päeva pildid

Auhinnatseremoonia pildid


Üldine ajakava:

30.03.2024

Saabumine: 9:30 – 10:35

Juhendajate briifing: 10:40 – 10:50

Rongkäik: 10:55 – 11:00

Avamistseremoonia: 11:00 – 11:25

Hindamine: 11:40 – 17:30

Harjutamine: 11:45 – 17:30

Robotimängud: 12:00

Sõprusõhtu: 18:00 – 20:00

 

31.03.2024

Saabumine: 9:00 – 10:00

Harjutamine: 9:30

Robotimängud: 10:15

Lõpetamine: 16:00 (orienteeruvalt)

 

TÄPNE AJAKAVA LEITAV SIIT

Hindamine_finaal_2024

Robotimangud_finaal_2024

Test_p2ev1_finaal_2024

Test_p2ev2_finaal_2024