2022/2023 SuperPowered

FIRST LEGO League Challenge 2022/23 hooaja teemaks on SUPERPOWERED.

Käesoleval hooajal tuleb meeskondadel uurida elektrienergia põnevat maailma. Kuidas me elektrienergiat toodame? Kas see on jätkusuutlik? Mida see endaga kaasa toob? Mis on taastuvenergia? Mis rolli mängivad vesi, päike ja tuul elektrienergia tootmises? Kuidas me elektrienergiat salvestame ja kuidas kasutame? Kuidas me elektrienergiat liigutame?

Esialgne info meeskondadele

 

Juhendajate koolitused

FIRST LEGO League Challenge juhendajate koolitused toimuvad:

01.10.2022 Tallinn, Emili kool

02.10.2022 Tartu, AHHAA Teaduskeskus

Koolitusele saab registreerida aadressil: https://forms.gle/eZUJHDbd9TxSYjbF8

 

FIRST LEGO League Challenge võistlusväljak

FIRST LEGO League Challenge võistlusväljaku saab tellida FLL infosüsteemist aadressil https://et.sportsforthemind.eu (NB! Kui teil seal kontot pole, siis saate selle luua ja peale registreerimist igaks juhuks saata ka meeldetuletus ramon@ut.ee, siis kinnitatakse teie konto kiiremini).

Väljaku maksumus on 2022/23 hooajal 160.- EUR (sis. KM-i). Selle hinna sees on siis väljak koos missioonimudelitega ja eestikeelsete materjalidega.

Kui on soov väljak kätte saada kulleriga, siis lisandub ka saatmiskulu 10.- (sis. KM). Muidu on võimalik väljak kätte saada Tartu laost või siis koolitustelt Tartus ja Tallinnas. Sellisel juhul märkige tellimusse Tulen ise järgi!

Eelvoorudes ja finaalis osalemiseks võib lisanduda meeskonnatasu!

Käesolevat hooaega toetab Eesti riik läbi Keskkonnaministeeriumi ja Keskkonnainvesteeringute Keskuse.

 

/täieneb jooksvalt/